Ke stažení:

Poptejte Panoramatické zasklení


Souhlasím s uložením a používáním poskytnutých osobních informací pouze pro účely zpětného kontaktu. Uložená data nebudou sdílena ani odesílána třetím stranám.

Panoramatické zasklení

Moderní koncept panoramatických oken – jeden z pěti bodů architektury podle Le Corbusiera – se snaží maximalizovat rozměry stavebních otvorů a stírat přechod mezi interiérem a krajinou. Okno je zde přeměněno na velkou „obrazovku“. Jedinečný systém zasklení PanoramAH! je pokračováním tohoto čím dál více využívaného konceptu, který zajišťuje maximální průhlednost, minimum rušivých prvků a až neuvěřitelné splynutí nemovitosti s okolím.

PanoramAH! je sofistikovaný hliníkový program pro okna, dveře a zasklení jenž posouvá hranice a strukturální vlastnosti skla. Kombinace velkoformátových skel (až 15 m2 3-sklo) s minimalistickými hliníkovými profily (pouze 20 mm) působí opravu elegantně a čistě.

Na rozdíl od tradičních posuvných systémů je sklo samonosné, není zavěšené. Hliníkový rám tak ustupuje do pozadí, nechává vyniknout ohromující prosklenou plochu a zajišťuje vedení kluzného pohybu.

Sloupky panoramatických oken PanoramAH! mají pohledovou šířku neskutečných 20 mm a umožní Vám nerušený (panoramatický!) výhled, při zachování stability a pevnosti jednotlivých okenních křídel.

tyvado

Ovládání/pohon

Díky patentovanému systému kluzných kolejnic můžete posuvné křídlo do váhy 500 kg (!) ovládat/posouvat volným pohybem paže.

V nabídce je i motor s řídící jednotkou. Motor s ovládacím mechanismem je instalován nad rámem.

Řídící jednotka má celou řadu funkcí. Automatická kalibrace, nastavení koncových pozic, volba rychlosti, pomalý dojezd, rozjezd, rozpoznání překážky, časová prodleva pro uzavření a mnoho dalších.

Kolejnice/profily

Extrudované silnostěnné hliníkové profily s galvanickou povrchovou úpravou, alternativně s vypalovaným lakem dle RAL.

Spodní kluzné kolejnice i horní profil je možné zcela zapustit do okolních konstrukcí (podlaha, dlažba, strop, SDK).

tyvado

Kombinace velkoformátového skla, minimalistických sloupků a možnosti zapustit rám do podlahy a stropu je skutečně ojedinělá a dosud nepřekonaná!

Kluzné kolejnice mají dvě řady nerezových ložisek, které zajištují snadný, lehký a plynulý provoz s manuálním ovládáním až do váhy 500 kg.

Rohové sestavy je možné řešit bez rámově, pouze strukturální spárou. Posuvný systém PanoramAH! je možné využít i pro otevřený roh.

Nově od dubna 2017

PH60…připravujeme

POKUD MÁTE ZÁJEM O BLIŽŠÍ TECHNICKÉ INFO POPŘÍPADĚ ROZMĚRY A VÝKRESY, VOLEJTE +420 773 537 333 NEBO VYUŽIJTE POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ